Sunday, August 30, 2009

کودتای مجازی انجمن اسلامی دانشجویان و ایرانیان مقیم ژاپن

کودتای مجازی انجمن اسلامی دانشجویان و ایرانیان مقیم ژاپن

درست صبح روز بعد از اعلان نتایج انتخابات به نفع دولت کودتاچی بود که جمعی از دانشجویان و دانشگاهیان ایرانی مقیم ژاپن در مقابل سفارت ایران در توکیو دست به برگزاری تجمعی اعتراض آمیز به نتایج انتخابات زدند. چون خورشید کمی زودتر نسبت به کشورهای دیگر در ژاپن بالا می آید، این تجمع یگی از اولین اعتراضات ایرانیان برعلیه دولت کودتاچی در کل دنیا محسوب می شود. اگر چه تعداد این افراد بالغ بر ۳۰ نفر بود و خبرنگار ایرنا نیز در کنار دیگر خبرنگاران مشغول تهیه عکس و خبر بود، در نهایت تعجب، خبرگزاری ایرنا روز بعد به درج خبری کاملا جعلی به نقل از انجمن اسلامی دانشجویان و ایرانیان مقیم ژاپن پرداخت. دقت کنیم که بودجه ایرنا از دلارهای نفتی متعلق به تمام ایرانیان (اگر مدعی عدالت واقعی هستیم) تامین می شود و باید منعکس کننده واقعیات و درج کننده افکار عمومی باشد تا نشر اکاذیب و افکار عده ای خاص و معدود. در این بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان و ایرانیان مقیم ژاپن آمده است که دانشجویان ایرانی مقیم ژاپن از پیروز شدن دولت کودتاچی بسیار خرسند بوده و سجده شکر بر درگاه الهی می آسایند! این انجمن جعلی بدون نشر لیست اعضای آن که بدون شک معدود هستند، دست به انعکاس افکار عمومی ایرانیان مقیم ژاپن زده است. به عبارتی نه تنها دولت کودتاچی بلکه حامیان آن نیز مهره های خطرناکی برای آینده ایران محسوب می شوند. خواه دانشجو باشند یا دکتر و مهندس و یا از هر صنف دیگر. اینان ظاهرا افکار عمومی را در ذهن خود می سازند و مردم عادی برای آنها بیشتر شبیه تزئینات دنیوی، چیزی شبیه به حیوانات آدم نما هستند تا انسانهای کامل دارای شعور و اختیار. اینان با دریافت دلارهای نفتی به عنوان کمک هزینه تحصیلی، سفر حج ، مزایای ماهانه و مخارج راه اندازی سایت خود به راستی طعم شيرين عدالت را به آحاد مردم چشانده اند ظاهرا و همه چیز را برای خود خواسته و به وجود دیگران کوچکترین اعتنایی هم نمی کنند. خوشا به حال آنان که از نزدیک شاهد معنای عدالت در دولت کودتاچی نیستند وگرنه قلمی که به آن در قرآن قسم خورده شده است را فرو شده در چشمهایشان مشاهده می کردند! به امید روزی که نیستان رفته و جمع هستان زودتر برسند


متن کامل بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان و ایرانیان مقیم ژاپن

انجمنی کاملا جعلی که وجود عینی نداشته و در دنیای مجازی با دریافت دلارهای نفتی فقط کودتا می کند


بسم الله الرحمن الرحیم

و نريد ان نمن علىالذين استضعفوا فىالارض و نجعلهم ائمة و نجعلهمالوارثين.


روز گذشته ملت بیدار و حقیقتجوي ايراندر سراسر جهان بار دیگر با حضورپر افتخار خود در پای صندوقهای رای به همگان ثابت نمود كه در راه تحقق عدالت از پای نایستاده و با چشمانی تیزبین سره را از ناسره تمیز خواهد داد و با هر رای خود كالبد نظام مقدس اسلامی را از آفات فساد، تبعيض ، ويژه خواري و بي عدالتي حفظ نمودند. به خصوص در شرایطی که امواج مسموم هر لحظه فضا را آکنده از تردید و نومیدی می نموند این مردم آگاه نشان دادند که در راه تحقق ارزشهاي والاي اسلامي، و به هيچکس با هر سبقه ای اجازه نخواهد داد آيندهي روشنی كه با تحقق دولت مکتبی و عدالت محور مورد نظر است، را تیره نماید.

جا دارد که سجده سپاس بر درگاه الهی برای این پيروزي بزرگ که بی شک آن را میتوان در ردیف پيروزي شكوهمند 22 بهمن 1357 دانست بر درگاه الهی بساییم و این حماسه ملی را به محضر مبارک حضرت ولی عصر(ارواحنا فدا) و نايب بر حقش مقام عظمای ولایت و به خصوص مردم عزيز و سرافراز ايران اسلامي در سراسر دنیا تبريك ميگويیم.

همچنين بر خود لازم می دانیم از برخورد حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب كه با مقاومت در برابر فتنه های مختلف و ارائه رهنمودهای ارزنده خود در محافظت از نهال نوپای عدالت گستریتاثیر بسزایی داشته اند قدردانی نماییم.
انجمن اسلامی دانشجویان و پژوهشگران ایرانی مقیم ژاپن این پیروزی را به یکایک مردم آگاه وشريف ايران در سراسر دنیا به پاس این خلق این حماسه فراموش نشدنی تبریک عرض نموده و از خدای متعال براي رییس جمهور محبوبمان دکتر احمدی نژاد توان مضاعف و بردباري روزافزون در تداوم جریان خشکاندن ریشه های فساد و سؤاستفاده از بیت المال و در نهایت تحقق کامل دولت كريمه اسلامي مسئلت داریم.

همچنین به عنوان یک تشکل دانشجویی از دولت آینده انتظار داریم ضمن مبارزه قاطعانه با مفاسد اقتصادي و قطع رانت خواريها با اعمال مديريت كارا، توانمند و انقلابي و بهره گیری بیشتر از نخبگان در تصمیم گیری ها از عهده پاسخ این حماسه برآمده و در نهایت طعم شيرين عدالت را به آحاد مردم بچشاند.

برگرفته از

http://aberpiyadeh.blogspot.com/2009/07/blog-post_24.html


No comments: